شروط تاسیس مجتمع دامپروری اعلام شد/ شناسایی ۱۰ شهرک شیلاتی

۳۰۳۹۴_۲۱۰
اثر تخریبی نواحی مرده بر بستر دریا، طی چند دهه
بهمن ۲۳, ۱۳۹۵
۳۰۳۸۲_۴۷۶
وزن‌کشی موافقان و مخالفان واردات پرتقال برای نوروز ۹۶
بهمن ۲۳, ۱۳۹۵

https://southhealthdistrict.com/2019/10/cjip9d9a شهرک‌های کشاورزی در بیشتر استان‌ها، ظرفیت‌های خالی بسیاری برای راه‌اندازی واحدهای دامپروری دارند.

http://sanclementecrema.com/blog/2019/10/10/r70plf4itw معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های کشاورزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ایانا با اعلام این خبر گفت: هم‌اکنون متقاضیان ایجاد واحدهای دامپروری می‌توانند با مراجعه به معاونت امور دام استان مربوطه و پس از احراز صلاحیت، کسب و کار در این زمینه را راه‌اندازی کنند.

https://www.macacos.com/2019/10/10/rwuk8n9 سیدحمید جزایری با اشاره به اینکه تعداد زیادی از مجتمعهای دامی در استان‌های مختلف کشور پراکنده هستند، افزود: ظرفیت‌های خالی این واحدها قابل توجه بوده و متقاضیان علاقه‌مند می‌توانند با برنامه‌ریزی لازم، اقدام به سرمایه‌گذاری کرده تا واحد مورد نظر به آنها واگذار شود.

https://cbmsociety.org/vv44b1v4 به گفته وی، اگرچه در حال حاضر مجوز جدیدی برای احداث واحد دامپروری در بسیاری از استان‌ها داده نمی‌شود، اما زیرساخت‌های لازم برای این واحدها از قبل توسط شرکت شهرک‌های کشاورزی تامین شده و در انتظار سرمایه‌گذاران است.

https://www.walkercreekmusiccamp.org/ssjtoi6nga0 معاون برنامه‌ریزی شرکت شهرک‌های کشاورزی عنوان کرد: واگذاری این واحدها به شرط توانایی در تأمین علوفه و مهم‌تر از آن ایجاد زنجیره تولید است، به‌طوری‌که متقاضی باید طرحی برای بازاریابی و فروش محصولات خود داشته باشد تا پس از تولید، گرفتار مشکلاتی که هم‌اکنون بیشتر دامداری‌ها با آن درگیر هستند، نشود؛ زیرا مسائل بخش شیرخام و گوشت قرمز بر کسی پوشیده نیست و همگان می‌دانند که رقابت سختی در این بازار حکمفرماست.

https://alleghenylandtrust.org/8mgc50o7cgo جزایری ادامه داد: دولت به لحاظ محدودیت‌هایی که دارد، تنها به طرح گلخانه و پرورش ماهی در قفس، تسهیلات ارائه می‌دهد؛ این در حالی است که در حوزه دام، به شرط ایجاد زنجیره نیز، تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته شده که در آن صورت مشکلی از نظر واگذاری واحدها وجود ندارد.

وی درباره طرح‌های شیلاتی تأکید کرد: اکنون طرح پرورش ماهی در قفس، به‌دلیل استفاده بهتر از منابع آبی، در اولویت وزارت جهاد کشاورزی است. در همین راستا حدود ۱۰ شهرک شیلاتی شناسایی شده و اقدامات اولیه آنها برای تکمیل زیرساخت‌ها در حاشیه خلیج فارس، دریای عمان و خزر انجام شده است./

http://strafford.org/dhm5dxej V-۹۵۱۱۲۳-۰۳

پاسخ دهید

https://www.dee-dee.net/2019/10/10/otkorh9 نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://www.granthamcanal.org/qac69b9px

Order Tramadol From China

Tramadol Orders

https://bionicwookiee.com/2019/10/11/lyf13gtxzb

https://www.ncco-usa.org/2019/10/10/9g7eamb